Pracownik fizyczny

Magazynier produkcji

MAGAZYNIER PRODUKCJI

  • Poznańska 129/133, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • pełny etat
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek produktów zgodnie z wytycznymi
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Prawidłowe kompletowanie zamówień zgodnie z wydanymi dyspozycjami systemowymi
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia kierowcy wózka widłowego
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Zdolności manualne oraz chęć do nauki
  • Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej podstawowym (mówienie i czytanie)
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Posiadanie Książeczki Sanitarno-epidemiologicznej, posiadanie ważnych uprawnień na wózki (UDT), oraz gotowość do pracy w ruchu ciągłym (czterobrygadowy)

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności
  • Pracę w firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia
  • Dodatkowo: szczepienia, imprezy integracyjne, paczki świąteczne, fundusz socjalny, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

Benefity:

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Spotkania integracyjne
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Paczki świąteczne
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie zajęć sportowych