Pracownik fizyczny

Elektromechanik maszyn produkcyjnych

Mechanik – Elektromechanik maszyn produkcyjnych

  • Poznańska 129/133, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • pełny etat
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz sprawności maszyn
    i urządzeń produkcyjnych
  • Diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek
  • Prace modernizacyjne przy liniach produkcyjnych
  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • Serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie prac konserwacyjno – remontowych
  • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • Tworzenie raportów i dokumentacji technicznej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Umiejętność samodzielnej pracy w zakresie diagnostyki
    i usuwania awarii mechanicznych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu w przypadku wystąpienia awarii
  • Znajomość układów pneumatyki oraz hydrauliki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność tworzenia rysunków technicznych
  • Wiedza praktyczna i teoretyczna na temat funkcjonowania urządzeń
  • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwa praca w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość MS Office
  • Posiadanie Książeczki Sanitarno-epidemiologiczne

Mile widziane:

  • Uprawnienia energetyczne do 1kV

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia
    oraz umiejętności
  • Pracę w firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia
  • Dodatkowo: szczepienia, imprezy integracyjne, paczki świąteczne, fundusz socjalny, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

Benefity:

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Spotkania integracyjne
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Paczki świąteczne