Pracownik fizyczny

Operator maszyn

OPERATOR MASZYN

  • Poznańska 129/133, Ożarów Mazowiecki Ożarów, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • pełny etat
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków:

  • Wspieranie głównego operatora w obsłudze maszyn termoformujących
  • Ustawianie parametrów maszyn
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie maszyn
  • Zgłaszanie usterek

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Wykształcenie techniczne (wskazane, niewymagane)
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Zdolności manualne oraz chęci do nauki
  • Posiadanie Książeczki Sanitarno-epidemiologicznej, oraz gotowość do pracy w ruchu ciągłym (czterobrygadowy)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn termoformujących
  • Posiadanie ważnych uprawnień na wózki (UDT)

To oferujemy:

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia
  • Pakiet socjalny: szczepienia, imprezy integracyjne, paczki świąteczne, fundusz socjalny, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

Benefity:

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Spotkania integracyjne
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Paczki świąteczne